Apie mus - AVA SANTÉ

Apie mus

Daugelio metų sukauptos žinios ir patirtis dirbant su natūraliais produktais ir maisto papildais, įgalino mus sukurti savo formulių derinius, kurie geriausiai atlieptų klientų poreikius ir duotų efektyvių, sveikatai palankių rezultatų.

AVA SANTÉ Masti – tai maisto papildų linija su unikaliomis formulėmis, kurių nėra rinkoje. Visų šios linijos produktų sudėties formulėje yra Chios Mastika – mastikinės pistacijos medžio (lot. Pistacia lentiscus) sakų (dervos) arba lapų miltelių ekstrakto.

Mastikinės pistacijos medis – tai visžalis krūmas, augantis Viduržemio jūros regione, nedidelėje Graikijos saloje Chios.  Šios salos mastika turi saugomos kilmės vietos nuorodą (SKVN) (angl. PDO „protected designations of origin“), kuri teisiškai pripažįsta produkto kilmę bei autentiškumą.

Mastikinės pistacijos medis  – tai ne tas pats, kas pistacijų (lot. Pistacia vera), mums gerai žinomų riešutų medis, tačiau priklausantis tai pačiai pistacijų medžių šeimai. Lot. Pistacia lentiscus žinomas kaip natūralus vaistas daugiau kaip 2400 metų; jo lapai, uogos ir ypač sakai (derva) turi antioksidantų bei antibakterinių ir priešgrybelinių savybių.

Mūsų papilduose Chios mastika naudojama kaip sudedamoji dalis, kuri dėl teigiamo poveikio virškinimo sistemai, gali pagerinti kitų ingredientų įsisavinimą.

AVA SANTÉ maisto papildų formulės patikrintos ir produktai pagaminti laboratorijoje Ispanijoje, notifikuoti VTMT Lietuvoje, turi kokybę patvirtinančius sertifikatus.

AVA SANTÉ Masti maisto papildų liniją sudaro: Masti Osteo, Masti Gastro, Masti Immunity ir Masti Beauty.